2TI
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 chemia-OD ES 5z
zaj.soc.-IND KN GPed.
geo.z.ind.-IND UJ @ sys. baz-OD AS 22 wf-wf1 JZ sił1
wf-wf2 TM sił2
r_matematyka-OD RA 3
ad.s.op.z.in-IND 210
2 8:55- 9:40 j.polski-OD AR 7
his.z.ind.-IND CJ 16
syst. op.-OD IM 19
j.n.z.ind.-IND EM 6b
j.polski-OD AR 7 historia-OD DW 3
wf-IND BM 19
matematyka-OD RA 3
m.i.k.l.s.k--IND 210
3 9:50-10:35 historia-OD DW 18
bilo.z.ind.-IND AW 11z
j.angielski-jz1 PA 4b
j.angielski-jz2 WA 5b
j.angielski-jz3 #ja3 1b
l.sieci.komp-OD 12
inf.z.ind.-IND Zy 21
l.sieci.komp-OD 12
zaj.soc.-IND KN GPed.
Eks.UTK-zw1 12
Eks.UTK-zw2 MT 22
p.przed.z.in-IND OS DZ.
4 10:45-11:30 biologia-OD AW 11
E.UTKz.ind.-IND 12
ad.s.op.-zw1 AS 22
ad.s.op.-zw2 12
chem.z.ind.-IND ES 8
HiT-OD JB 3
j-p.z.ind.-IND MI 16
m.i.kon.lok.-zw1 IM 19
m.i.kon.lok.-zw2 12
wf-wf1 JZ g2
wf-wf2 TM g4
5 11:40-12:25 informatyka-in1 MM 116
informatyka-in2 Zy 22
s.baz.d.-z.i-IND MT 210
fizyka-OD MR 20 wf-wf1 JZ g1
wf-wf2 TM g4
religia-OD JD 7b
fiz.z.ind.-IND MR 11z
geografia-OD UJ 10
6 12:35-13:20 ad.s.op.-zw1 AS 22
ad.s.op.-zw2 12
J.niem.wyr.-IND EM 6b
m.i.kon.lok.-zw1 IM 19
m.i.kon.lok.-zw2 12
j.a.z.ind.-IND AF 210
utk-OD MT 21
HIT ind-IND JB 11z
r_angielski-jz1 PA 4b
r_angielski-jz2 WA 5b
r_niemiecki-jz3 #rn3 5z
utk-OD MT 22
7 13:30-14:15 j.angielski-jz1 PA 4b
j.angielski-jz2 WA 5b
j.angielski-jz3 #ja3 1b
utk z.ind.-IND MT 210
zaj. z wych.-OD AR 7
ma.z.w-z.ind-IND 12
religia-OD JD 7b j.niemiecki-jz1 AN 8b
j.niemiecki-jz2 AA 9b
j.niemiecki-jz3 #jn3 5z
r_ang.ind.-IND AF 11z
podst.przeds-OD TT 4
8 14:25-15:10 j.niemiecki-jz1 AN 8b
j.niemiecki-jz2 AA 17
j.niemiecki-jz3 #jn3 5z
matematyka-OD RA 3 l.sieci.komp-OD 20 j.polski-OD AR 7 m.i.kon.lok.-zw1 IM 19
m.i.kon.lok.-zw2 12
9 15:20-16:05 r_mat.zaj.in-IND @   mat.z.w.-rl1 #m4 3
religia-rl2 #r1 1
l.s.k-ind-IND @
religia-rl2 #r1 1  
10 16:10-16:55 mat.zaj.ind.-IND @   s.op-ind.-IND @    
Drukuj plan
wygenerowano 2024-05-07
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum